Yaskawa, enerji tasarrufu sağlamayı hedefleyen ve değerli zamanı göz önüne alan gelişmiş teknolojisi ile birlikte daha iyi ve akıllı bir geleceğinin tutku ile takibini yapan bir şirket olarak bilinir. En temel amacı endüstriyel alandaki performans ve üretme becerisini artırarak, işinin doğasını baz alarak geliştirme göstererek toplumun gelişmesine ve buna bağlı olarak günlük hayata katkıda bulunmak olarak tanımlanabilir. Yaskawa Türkiye’de endüstriyel otomasyon alanında eğitim, servis, satış, uygulama ve bakım ile ilgili işleri sürdüren bir firmadır. Esnek otomasyon çözümündeki tecrübe ve deneyim ile pek çok endüstri kolu ile ve diğer alanlardaki uygulamadan edinmiş olduğu uzmanlığı ile tecrübe sahibi olmuştur. Geniş olan bir ürün portföyü ve müşterilere güçlü sistemleri olmasında fayda sağlar. RMK Mekatronik olarak Yaskawa sürücü bayisi olarak hizmetinizdeyiz.

 Yaskawa AC Sürücüler 

AC motor sürücüleri hız kontrolünü sağladıkları bilinen bir elektronik sürücü devresi olarak bilinir. Endüstriyel alanda sık sık kullanılmaktadır. Motor hız ve frekansı değiştirmesinin yanı sıra aynı zamanda dengelemeye de yarayan sistemlerden meydana gelir. Dünyada kurulmuş olan milyondan daha fazla AC sürücü bulunur. Uzun yıllar boyunca bu işi yapan ve bir deneyim elde eden Yaskawa, kaliteli işler sunmaktadır. Üretim kalitesi yüksek ve uzun süreli, bakım gerektirmeyen bir çalışma prensibi olmasından dolayı çalışmasını yıllarca sürdürmektedir.

 Yaskawa Servo Sürücüler 

 Servo sürücüler ise 200 V ve 400 V versiyonları ile sunumu yapılan Sigma – 7 serisi diğerlerine nazaran daha zor bir performans gösterir. Yaskawa ise milyonlarda olan servo sisteminden elde etmiş olduğu deneyim, seçkin servo sisteminin temelini oluşturmaya fayda sağlamıştır. Daha kısa oturma süresi ve hassas kontrole de ek olarak otomatik bir şekilde ayarlanabilen, sürtünme, rezonans ve dalgalanma gibi durumları telafi edebilen, titreşimi kontrol altına alan özellikler ile donatılan bir sistem olarak tanımlanabilir. Yaskawa servo sürücüler, zaman tasarrufu ve maliyet konusunu da dikkate alarak bu açıdan büyük faydalar sağlayan bir sistemdir.

×
img

  Hemen iletişime geç!

  Hızlı Teklif Al

  Merkez Ofis

  (0 224) 441 21 62

  (0 224) 441 70 37 (pbx)

  E-posta

  rmk@rmkmakina.com

  Adres

  Alaaddinbey Mh. 617.Sk. Kongur Plaza No: 4
  Nilüfer / BURSA

  İstanbul Ofis

  (0 216) 540 07 50

  (0 216) 540 07 52 (pbx)

  E-posta

  rmk@rmkmakina.com

  Adres

  Altayçeşme Mh. Çamlı Sk. Esas Ofispark No. 21/23 K:6
  Maltepe / İSTANBUL