RMK MEKATRONİK HAKKINDA

  Şirketimiz 2009 yılında Japon Menşeli THK GmbH firmasının Authorized Distribütörü olarak kurulmuştur. Başta Makina Sektörü olmak üzere Otomotiv Yan Sanayi ve Yan Sanayi’nin kullandığı makinalardaki Lineer ve Dairesel Hareket Gruplarının İthalat, İhracat ve Satışını yürütmektedir.

 

Müşterilerimize ve topluma yenilikçi, ileri düzey teknoloji ile standartlara uygun, en yüksek kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisi, üst düzey mühendislik çözümleri ile sunmak temel değerimizdir.

 

Çalışanlar arasında karşılıklı saygı ilkesi, işbirliği ve doğru iletişim ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması yaparak hedeflerimize ulaşmaktayız.

 

Müşterilerimize sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu, sağlıklı ilişkilere imza atmakta, seçkin, yenilikçi rolümüz ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek potansiyeli bünyemizde yaşatmaktayız.

"RMK Mekatronik olarak ÇÖZÜM ODAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz."

RMK Mekatronik çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratarak, pazar payını arttıran ve bu konuda liderliğini koruyan, açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren organizasyon yapısına sahip bir firma olmaya devam edecektir.

GELECEĞİN TARİFİNDE BİZİM DE İMZAMIZ

OLACAK

Çalışanlarımızdan beklentimiz; dürüstlük ve sorumluluk duygusu temelinde karşılıklı saygı, başarı, plan program, ürün ve hizmet kalitesi, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini içinde barındıran şirket değerlerimiz ile hedefe ulaşmalarıdır.

20

FARKLI MARKA

200.000

FARKLI ÜRÜN

%100

ÇÖZÜM

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma, yenilikçi, ileri düzey teknolojiyi barındıran, standartlara uygun, en üst kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisler sunarak sektöre değer katmak,

 

Müşteri memnuniyetini en yüksek derecede ve sürekli sağlamak,

 

Çalışanların memnuniyetini sürekli arttırmak,

 

Çevre ve topluma karşı sorumlulukların bilincinde olarak, Türk ekonomisine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu, sağlıklı ilişkilere imza atan,

 

Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek potansiyeli bünyesinde yaşatan,

 

Çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratan, pazar payını arttıran  ve bu konuda liderliğini koruyan,

 

Açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip olan bir şirket olmaktır

© 2019 Copyright Rmk Mekatronik