Lineer kızaklar fonksiyonel makine parçalarıdır. Piyasada yüzlerce modeli ve marka seçenekleri bulunur. Her markanın lineer kızak modeli fiziksel özellikleri bakımından aşağı yukarı aynıdır ancak fiyatlandırma politikası farklıdır. Bu fiyatları kendiniz araştırma yaparak analiz edebilir veya RMK müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Lineer hareket sistemleri ve aksesuar ürünleri fiyatları belirlenerek bu merkezden piyasaya sunulur.

Lineer Kızak Nedir? Ne İşe Yarar?

Doğrusal bir düzlem üzerinde hareketin sağlanabilmesi için ray sistemine ihtiyaç duyulur. Lineer kızak makine ekipmanı ile hareketin sağlandığı ray sistemi düzgün çalışır. Bu makine parçasına ise lineer kızak denir. Ray sisteminin işlevini yerine getireceği alana göre kızak seçimi yapılabilir. Çeşitleri ise kullanılacak yere göre olmakla beraber markaya göre de değişebilir. Bu yüzden lineer kızak fiyatları da değişebilmektedir. Lineer kızaklara lineer araba adı da verilir. Ray üzerinde hareket eden makine elemanı olması bakımından işlev benzerliği bulunur. Lineer kızak modelleri birbirine benzer yapıda ürünlerdir ancak farklı modelleri ray taban genişliği 45 mm’ye varan ölçüleri ile bulunur. Ray taban genişliği makine standardına göre belirlenir ve makine üzerine montaj işlemi yapılır.

 Lineer Kızak Nerelerde Kullanılır?

Birçok makine için büyük bir önemi bulunan lineer kızak modelleri günümüzde endüstriyel anlamda oldukça yararlı ürün haline gelmiştir. Birden fazla makine modelleri için hareketin sağlanmasında büyük rol oynayan makine elemanıdır. Kesme ve delme makinelerinden savunma sanayine kadar kullanım alanı geniştir. Lineer kızaklar kısaca hareketin olduğu her yerde düzgün çalışabilir. Bunun için fonksiyonu tamamlayan makine ve hareket sisteminin bulunması gerekir.

Lineer kızak fiyatları sabit bir fiyat üzerinden satışa sunulmaz. Bunun başlıca sebebi farklı ölçü ve tip modellere sahip olmasıdır. Her makine için standart üretim söz konusu olamaz dolayısıyla bu makine elemanının fiyatı ürün modeline göre değişir. RMK Makina fiyatlar ve ürün kalitesi hakkında gerekli tüm bilgileri aktaracaktır. Dilerseniz iletişime geçerek hızlı teklif alabilir veya ürün hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz. Destek ekibi ürün özellikleri, fiyatı ve kullanıcı değerlendirmelerini size aktaracaktır. Ürünü kendiniz de inceleyip özelliklerini öğrenebilirsiniz.

×
img

  Hemen iletişime geç!

  Hızlı Teklif Al

  Telefon

  (0 224) 441 21 62

  (0 224) 441 70 37

  E-posta Adresi

  rmk@rmkmakina.com

  Adres

  Alaaddinbey Mh. 617.Sk. Kongur Plaza No: 4
  Nilüfer / BURSA

  İstanbul Ofis

  (0 216) 540 07 50

  İstanbul Ofis E-posta

  rmk@rmkmakina.com

  İstanbul Ofis Adres

  Altayçeşme Mh. Çamlı Sk. Esas Ofispark No. 21/23 K:6
  Maltepe / İSTANBUL